The Plane/pl

From The Forest Wiki
Jump to: navigation, search
Korpus samolotu po rozbiciu.

Samolot odgrywa dużą rolę ponieważ jest powodem, dlaczego akurat jesteśmy w pierwszej kolejności na wyspie. Na początku gry nie wiemy, dlaczego samolot spadł, choć na końcu sytuacja ta ulega wyjaśnieniu. Podczas oglądania intra zauważamy eksplozję prawej strony samolotu, zaś potem odrywający się kokpit od korpusu.

Po tym jak dziób oderwał się od samolotu, zaczynamy spadać w stronę wyspy, korpus zaczyna przecinać przez krzaki i gałęzie aż do zatrzymania, gdzie zaczynamy swoją grę.

Kokpit po oderwaniu będzie leżeć gdzieś dalej od miejsca zatrzymania korpusu samolotu. Miejsce korpus samolotu jest generowany losowo przy każdej nowej grze.

  • Istnieje raport, że samolot może występować wewnątrz jaskini, co spowoduje problem z rozgrywką. W tym przypadku trzeba odnowa rozpocząć grę.
  • Zobacz Glitches uzyskując więcej informacji.

Nie jest wiadome skąd był lot. Jednak są spekulacje, że lot był z Nowego Jorku, jak również kilka walizek, w których znajdziemy figurki statuy wolności. Te figurki są bardzo często sprzedawanymi produktami w Nowym Jorku.

Samolot należy do linii lotniczej COUPON AIR, stworzonej na potrzeby gry. Logo na ogonie samolotu wydaje się być wzięte z niemieckiej linii lotniczej Lufthansa, które potwierdza również spekulacje o locie pochodzącym z Nowego Jorku.

Ogon samolotu w grze
Ogon samolotu Lufthansa w rzeczywistości.